IVICA DAČIĆ U GADŽINOM HANU I PIROTU: Biće pritisaka, treba nam jedinstvo
PREDSTAVNICI liste "Ivica Dačić - premijer Srbije", na kojoj su socijalisti, JS i Zeleni Srbije, održali su u petak predizbornu konvenciju u Gadžinom Hanu, a posetili su i Pirot.
Foto Instagram
- Izbori pred nama od velike su važnosti za budućnost zemlje, posebno imajući u vidu globalnu krizu i rat u Ukrajini. Mi podržavamo Aleksandra Vučića jer jedino on može da osigura Srbiji mir i stabilnost koja nam je preko potrebna u narednom periodu.
Srbija će biti izložena velikim pritiscima zbog situacije u Ukrajini i rata koji tamo traje i upravo zbog toga nam je potrebno jedinstvo oko svih važnih državnih pitanja - poručio je Dačić.
Preporučujemo
SRBIJA NAŠA POLITIKA: Socijalisti održali centralni predizborni skup u Beogradu
06. 03. 2022. u 20:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)