VLADETA JANKOVIĆ: Marinkova bara je bestragija, bogu iza leđa
VLADETA Janković, kandidat za predsednika Dragana Đilasa, umesto da se izvini ljudima u Marinkovoj bari, nastavlja sa uvredama.
Foto: Printscreen
- To je figura govora, to je kao kad se kaže u bestragiju. Nekada davno, kad ste hteli da kažete bogu iza leđa, govorili ste - u Marinkovu baru - rekao je Janković.
BONUS VIDEO - "REZULTATI VIDLjIVI NA SVAKOM KORAKU": Mali i Šapić razgovarali sa omladinom u Beogradu
Preporučujemo
IZDAO SAM NALOG I ZAHTEV DA BUDEMO PRIPREMLjENI: Vučić o Rusko-Ukrajinskoj krizi
21. 02. 2022. u 21:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (1)