SRAMNO! Goran Marković i Vladeta Janković hoće da sklone spomenik Stefanu Nemanji (VIDEO)
U emisiji "Utisak nedelje" kod Olje Bećković gostovali su Goran Marković, koji je pretio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću streljanjem, i kandidat Dragana Đilasa za gradonačelnika Beograda, Vladeta Janković.

Foto: Printskrin
Marković je rekao da bi spomenik Stefanu Nemanji premestio u Marinkovu baru, dok je Janković uz podsmeh rekao da je "ta statua kičasta".
PLANOVI OPOZICIJE: Izbori svaka tri meseca
Goran Marković predložio je u emisiji, ako Đilasovi pobede u Beogradu pa se ne snađu na vlasti, da se smeni ta vlast i da se organizuju izbori na svaka tri meseca.
JANKOVIĆ: Ne znam da vodim Beograd
Kandidat Dragana Đilasa za gradonačelnika Beograda, Vladeta Janković, u emisji "Utisak nedelje" kod Olje Bećković rekao je da je potpuno nekompetentan za vođenje Beograda.
- Nemam iskustva, nemam stručnog znanja, ja sam profesor književnosti. Otkud ja znam kako se popravlja kanalizacija i sipa so - rekao je Vladeta Janković.
NAROD: Vladeta Janković uvredio ljude iz Marinkove bare
Goran Marković je posprdno govorio o Marinkovoj Bari kao mestu gde treba premestiti spomenik Stefanu Nemanji, na šta se janković smejao, a gledalac reagovao na sramnu izjavu budućeg kandidata za gradonačelnika:

PUTIN PRIHVATIO PREKID VATRE NA 30 DANA UZ JEDAN USLOV: "Primirje bi odgovaralo Ukrajini, ruske snage u ofanzivi na svim delovima fronta"
RUSKI predsednik Vladimir Putin rekao je danas na konferenciji za medije sa beloruskim predsednikom Aleksandrom Lukašenkom da Rusija pristaje na prekid vatre sa Ukrajinom na 30 dana, ali samo ako ono dovede do dugoročnog mira.
13. 03. 2025. u 16:53 >> 17:05

IZ KREMLjA OTKRILI: Pojavljivanje Putina u vojnoj uniformi znači samo jedno
POJAVLjIVANjE ruskog predsednika Vladimira Putina u Kurskoj oblasti u uniformi je signal koji govori o odlučnosti da se u najskorije vreme završi operacija oslobađanja Kurske oblasti, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov novinaru Pavlu Zarubinu za TV „Rusija 1“.
13. 03. 2025. u 15:32

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (19)