VIDE DA BEOGRAD NE IDE NA BLEF: KFOR se prenuo posle osam dana "hibernacije"
VOJNICI međunarodne misije posle osam dana "hibernacije" juče su se konačno pojavili blizu administrativnog prelaza Jarinje na Kosovu i Metohiji.

Foto: Printskrin
- Hoćemo da osiguramo bezbednost i slobodu kretanja za sve zajednice - navode u štabu
Posle više od osam dana ćutanja na upad do zuba naoružanih specijalaca ROSU na sever Kosova, zastrašivanja Srba oklopnim vozilima sa mitraljezima i prebijanja golorukog naroda, briselskim zvaničnicima i vrhu NATO izgleda je konačno postalo jasno da Beograd ne blefira i da će ako međunarodne snage ne zaštite naš narod na KiM to učiniti - Srbija.
Opširnije čitajte u sutrašnjem štampanom izdanju "Večernjih novosti".
BONUS VIDEO: "TAJ ĆE SNAJPER NAŠ DA BUDE!" Pogledajte kako su mladi Srbi dočekali smenu straže ROSU

PUTIN NA SASTANKU IZDAO NAREĐENjE VOJSCI: Zarobljene u Kursku tretirajte kao teroriste, hitno oslobodite čitavu teritoriju!
RUSKI predsednik Vladimir Putin održao je sastanak na jednom od komandnih mesta grupe Kursk, rekao je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je na sastanak stigao u vojnoj uniformi.
12. 03. 2025. u 20:09

ŠVAJCARSKI VELTVOHE O PRESUDI DODIKU: Šmit koristi kvazi diktaturu da bi eliminisao nepoželjne političare
ŠVAJCARSKI list Veltvohe je u okviru teksta o aktuelnoj situaciji u BiH, optužio je Nemca Kristijana Šmita da koristi kvazi diktatorsku moć da bi eliminisao nepoželjne političare i upozoravaju Bern kakva ih sudbina čeka ako pristanu na saradnju sa EU.
12. 03. 2025. u 16:03

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (1)