VULIN O KRIVOKAPIĆEVIM ĆERKAMA: Ko ih proteruje? Ovo je čista manipulacija!
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin kaže da niko ne proteruje ćerke predsednika Vlade Crne Gore Zdravka Krivokapića iz Srbije i da se radi o čistoj manipulaciji.
Foto Tanjug
Ministarstvo unutrašnjih poslova ranije danas je istaklo da je proverama utvrđeno da ne postoje konkretna saznanja o mogućem ugrožavanju bezbednosti ćerki predsednika Vlade Crne Gore Zdravka Krivokapića.
Ministar Aleksandar Vulin je istakao kako se radi o čistoj manipulaciji.
- Naše nadležne bezbednostne službe rade procenu svih lica, pa čak i onih koji nisu štićeni kod nas. One su ovde živele bez problema. Mi smo ostvarili s njima policijsku komunikaciju, imali su vezu s čovekom kog su mogli da pozovu ukoliko im se bilo šta učini čudno. Nikada nam nisu rekle da su ugrožene na bilo koji način. Kada se nisu javljali neko vreme, mi smo se zabrinuli. Onda smo mi otišli na adresu i javile su se i rekle da nisu u Srbiji i da se osećaju ugroženo. Sin predsednika Vučića, kad god je bio u Crnoj Gori, redovno je fotografisan i redovno provlačen kroz sve medije i redovno se pokušala njegova kriminilzacija. Nisam primetio da je Aleksnadar Vučić bilo kome plakao. Kako imate takve aršine prema porodici predsednika Vučića? Protiv njega je dozvoljeno sve, a kada se neko spomene od vaše porodice, vi napadnete čitavu Srbiju i kažete kako ih proterujete iz Beograda. Ko ih proteruje? Ovo je čista manipulacija. Svakome garantujemo bezbednost - rekao je Vulin.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (3)