PUCNJAVA U PODGORICI: Ubijen suvlasnik diskoteke Beagle
21. 05. 2018. u 20:27
Suvlasnik diskoteke "Beagle" Miodrag Kruščić ubijen je u pucnjavi koja se danas dogodila u podgoričkom naselju Stari aerodom, kada je nepoznata osoba ispalila više hitaca u njega

Ilustracija/Foto: Svetlana Đokić
On je, kako javlja CdM, pogođen u vilicu i lekari su se bezuspešno borili za njegov život. Napadač je u bekstvu, a na licu mesta se nalazi policija koja vrši uviđaj.
Ubijeni se u središtu medijske pažnje našao 8. januara prošle godine, kada je policija izvršila ciljanu raciju u "Urban bistrou 21", gde su službenici u uniformi i civilu priveli bezbednosno interesantne osobe Podgoričane Stevana Stamatovića, Milića Šakovića, Bobana Vuksanovića, Miodraga i Aleksandra Jokića iz Kotora, kao i Kruščića javlja CDM.
Prilikom kriminalističke obrade, on je u policiji, a kasnije u Tužilaštvu dao izjavu da je vlasnik torbice, zaplenjene sa stola za kojim je sedeo, a u kojoj je pronađen repetirani pištolj i lična dokumenta Stevana Stamatovića.
Stojanovic
21.05.2018. 20:46
Sigurno neki posten covek
Ko se sa Skaljarcima druzi,zivot mu je kraci.
@Bajica - a ti preporucujes mb i mdj
Demokratska Partija Socijalista siri demokratiju za dan njihove nezavisnosti od zakona!!!
Што би рекао краљ Мило, то је све резултат убрзаног економског развоја ЦГ.Какав лик!
Komentari (9)