POLETELO JE 13 AVIONA, NJIHOV SE NIJE VRATIO: Tuga u porodici Igora Ivanovića, mladića koji je poginuo u padu aviona (FOTO/VIDEO)
PORODICA Igora Ivanovića (34), mladića koji je poginuo u padu aviona na Kozari i dalje ne može da veruje da je njihov sin i brat nastradao i da ga više nikada neće videti.

Foto: V. Danilov
Njegov otac Sreten je u kući, zapalio sveću za svog sina i jedva je smogao snage da progovori nekoliko reči.
- U šoku smo još. On je ovaj posao obavljao desetak godina. Trinaest aviona je poletelo, dvanaest su se vratili. A njihov nije - priča Igorov otac Sreten.
- Tragedija je velika, pored njega imam još dva sina. Juče su nam javili da je nestao avion, a posle toga i da je nastradao. Nepristupačan je teren, dronove su upotrebljavali - rekao je utučeni otac poginulog mladića.
Majka je u suzama ušla u kuću, ne smogavši da kaže bilo šta nakon tragedije.
Podsećamo, majka dvoje dece I. P. (31), državljanka Rumunije, je poginula sa Igorem u padu sportskog aviona pajper 28, čija je olupina pronađena juče poslepodne na području sela Aleksići, na Kozari, dan nakon što se srušio. Olupina aviona, čiji je nestanak prijavljen u četvrtak oko 14.10, pronađena je u petak oko 15 časova. Uočena su i dva tela, jedno u avionu, a drugo pored ostataka letelice.
Tridesetjednogodišnjakinja je bila pilot aviona, dok je tri godine stariji mladić bio operater na operaciji oralne vakcinacije lisica protiv besnila, koju su na širem području banjalučke i prijedorske regije izvodili radnici beogradske firme "STS avijacija"

"SVAKI MUŠKARAC DA PROĐE VOJNU OBUKU" NATO država se sprema za ruski napad, cilj je vojska od 500.000 ljudi
POLjSKI premijer Donald Tusk najavio je da njegova vlada radi na planu za masovnu vojnu obuku svih punoletnih muškaraca, kao odgovor na promene u bezbednosnoj situaciji u Evropi.
08. 03. 2025. u 14:43

PAKAO ZA UKRAJINCE U KURSKU NAKON AMERIČKOG POTEZA: Deset hiljada vojnika pred opkoljavanjem (FOTO)
DESET hiljada ukrajinskih vojnika pod pretnjom je opkoljavanja u Kurskoj oblasti nakon obustave američkih obaveštajnih podataka, piše britanski Telegraf.
08. 03. 2025. u 11:01

"TREBALO JE JA DA ODEM PRE NjEGA": Ko je rođena sestra Saše Popovića? (FOTO)
SAŠA Popović, idejni tvorac i kreativni direktor Grand produkcije ispraćen je danas na večni počinak. Rođena sestra Saše Popovića, iako u godinama i slabog zdravlja, došla je na poslednji ispraćaj bratu, a na komemoraciji je sedela pored Suzane i njene dece.
06. 03. 2025. u 16:45
Komentari (2)