ISTINE I ZABLUDE O VAKCINI I BUSTER DOZI PROTIV KORONE: Stručnjaci za "Novosti" odgovaraju na pitanja o ključnim temama Covida 19
DR Ana Gligić, virusolog, prof. Tomislav Preveden, infektolog, i prof. dr Georgios Konstantinidis, pedijatar, govore u odvojenim intervjuima o ključnim temama kovida 19 u ovoj fazi, gotovo dve godine od prvog prijavljenog slučaja.
Foto: Depositphotos
o Da li treba da se primi treća doza vakcine i ko treba da je primi?
o Treba li buster cepivo da bude istog proizvođača kao i prva dva, ili je bolje da se vakcine miksuju?
o Kakva je preporuka za decu počev od 12. godine - vakcina "da" ili "ne"?
o Koliko odlaganjem vakcinacije dajemo zalet virusu da mutira?
o Kada može da se očekuje kraj pandemije?
o Zašto se kliničke slike i tok bolesti razlikuju čak i kod osoba istog godišta
o Zbog čega iz bolnica neretko na nogama izlaze stariji ljudi, a gase se mladi životi
Opširnije čitajte u sutrašnjem, štampanom izdanju "Večernjih novosti".
BONUS VIDEO:
Kako je porodiljama obolelim od korona virusa?
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)