KORONA PRESEK: Ovo su najnovije brojke o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
NAJNOVIJI korona presek pokazuje da su virusom u Srbiji u poslednja 24 sata zaražene još 6.192 osobe.

Foto: V.N.
Bitku sa koronom je izgubilo 42 pacijenata.
Ukupno je testirano 19.407 osoba.
Na respiratorima u bolnicama se nalazi 212 pacijenata.
Podsetimo, juče je koronom bilo zaraženo 6.462 osoba, a od posledica virusa preminulo je 40 pacijenata.
Na većini fakulteta nastava u novoj školskoj godini, koja počinje 1. oktobra, odvijaće se kombinovano - praktični deo u prostorijama ustanove, a teoretski onlajn.
To je i preporuka Senata Univerziteta u Beogradu, a fakulteti sami organizuju nastavu u skladu sa specifičnostima.
Međutim, posebna pažnja potrebna je tamo gde ima mnogo praktičnih vežbi, što je slučaj i na Medicinskom fakultetu, na kome su uvedena posebna pravila.
- Ko nema dokaz o tome da ne boluje od kovida 19, ne može da prisustvuje praktičnoj nastavi - poručio je dekan Medicinskog fakulteta prof. dr Lazar Davidović.
BONUS VIDEO:
DOKTORKA KOJA JE DVA PUTA IMALA KORONU: Orden predsednika za najteži posao u državi
Preporučujemo

BAJDEN POTPISAO: Bela kuća naredila obaveznu vakcinaciju za sve zaposlene
25. 09. 2021. u 11:54

I NAOČARE ZA VID DOBRA ZAŠTITA: Prosečna osoba na sat vremena dodirne lice 23 puta
25. 09. 2021. u 13:00

POSLEDICE KOD MLAĐIH: I kod dece kovid izaziva neurološke probleme
25. 09. 2021. u 12:00

KORONA-BROJKE U PARAĆINU: Za 24 sata hospitalizovano još devetoro obolelih
24. 09. 2021. u 16:27

IZ KREMLjA OTKRILI: Pojavljivanje Putina u vojnoj uniformi znači samo jedno
POJAVLjIVANjE ruskog predsednika Vladimira Putina u Kurskoj oblasti u uniformi je signal koji govori o odlučnosti da se u najskorije vreme završi operacija oslobađanja Kurske oblasti, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov novinaru Pavlu Zarubinu za TV „Rusija 1“.
13. 03. 2025. u 15:32

ŠVAJCARSKI VELTVOHE O PRESUDI DODIKU: Šmit koristi kvazi diktaturu da bi eliminisao nepoželjne političare
ŠVAJCARSKI list Veltvohe je u okviru teksta o aktuelnoj situaciji u BiH, optužio je Nemca Kristijana Šmita da koristi kvazi diktatorsku moć da bi eliminisao nepoželjne političare i upozoravaju Bern kakva ih sudbina čeka ako pristanu na saradnju sa EU.
12. 03. 2025. u 16:03

OTVORILA DUŠU Karleuša otkrila s kim sada spava: "Čini me srećnom!"
"ČINI me srećnom!"
13. 03. 2025. u 12:32
Komentari (0)