GUŽVA NA AUTO-PUTU MILOŠ VELIKI: Vozila na naplatnoj rampi čekaju i do pola sata
U POSLEPODNEVNIM satima na naplatnoj rampi u Preljini na auto-putu Miloš Veliki je pojačan intenzitet saobraćaja. Kako javljaju mediji, vozila u koloni čekaju od deset minuta do pola sata.
Foto: J.Lazić
Slična situacija je zabeležena i prošlog petka, kada je samo u toku tog dana putarinu platilo 9.000 automobila.
I na obilaznici oko Čačka dolazi do povremenog zastoja u saobraćaju.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (1)