ZAGREVAJU SE ZA PARTIZAN: "Kneževe" insipiriše pobeda nad Realom
MONAKO će u 25. kolu najelitnijeg takmičenja ugostiti Baskoniju.
FOTO: M. Vukadinović
"Kneževi" će se boriti za vrh tabele, njihov cilj je da regularni deo takmičenja završe u TOP 4 kako bi imali prednost domaćeg terena u doigravanju.
Poraz od Crvene zvezde ih nije uzdrmao, jer su nakon izgubljenih bodova u Beogradu savladali Virtus, a zatim i Real Madrid.
Posebno ih insipiriše pobeda nad Madriđanima, na krilima Nika Kalatesa su slavili s rezultatom 77:73. Grčki interenacionalac je imao dabl-dabl učinak od 12 poena i 10 asistencija.
Danas će se sastati sa Baskonim. Klub iz Vitorije je izuzetno opasan na svom parketu, ali to ne važi i kada igraju pred gostujućim navijačima.
Monako će već za dva dana ugostiti Partizan i verujemo da će im ovaj meč poslužiti kao dobra priprema.
NAŠ TIP: H1 -3,5 (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
CEO ZAPAD U ŠOKU, RUSIJA I UKRAJINA SLAVE: Rolan Garos "promenio" ime!
Najnovije vesti vezane za Rolan Garos su nekima šaljive i divne, a drugima, naročito ako spadaju iz zemalja tzv. "zapada" - šokantne.
02. 06. 2026. u 14:20
Komentari (0)