NEMAC JE SLAVIO U POSLEDNJEM OKRŠAJU: Španac je nedavno osvojio trofej u Modeni
JAN-Lenard Štruf i Albert Ramos će se sastati u prvom kolu Gštada.
Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT
Nemački teniser je na Vimbldonu ostvario dve pobede i poraz, savladao je Džidžena Džanga i Fabijana Marošana, dok je u trećem kolu bolji od njega bi Danil Medvedev.
Sada se sa trave ponovo selimo na šljaku gde će tenis biti dosta drugačiji. Štruf je u stanju da i na najsporijoj podlozi prikazuje kvalitetan tenis.
Sa druge strane, Španac je osvojio trofej na čelindžeru u Modeni savladavši u finalu Arnaboldija, da bi kasnije u Rumuniji takmičenje završio u prvoj rundi.
Ovi rivali su se poslednji put sastali prošle godine u Monte Karlu i tada je Nemac slavio maksimalnim rezultatom.
Verujemo da će 41. teniser sveta i danas ostvariti trijumf.
NAŠ TIP: Štruf - Ramos 2:0 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
CEO ZAPAD U ŠOKU, RUSIJA I UKRAJINA SLAVE: Rolan Garos "promenio" ime!
Najnovije vesti vezane za Rolan Garos su nekima šaljive i divne, a drugima, naročito ako spadaju iz zemalja tzv. "zapada" - šokantne.
02. 06. 2026. u 14:20
Komentari (0)