PROŠLE GODINE JE BIO U TOP 50: Francuz sada igra na čelindžerima!
BENŽAMEN Bonzi i Stefano Napolitano će se sastati na čelindžeru u Engleskoj.

Foto Profimedia
Francuz je prošle godine prikazivao dobre partije i u jednom momentu je stigao do 42. pozicije na ATP listi.
Do glavnog žreba čelindžera u Engleskoj je stigao preko kvalifikacija, eliminisao je Džeja Klarka, a zatim i Patrika Kipsona.
Kvalitetan tenis prikazao je i u prvom kolu, nakon dva sata igre savladao je Denisa Kudlu sa rezultatom 2:0 (7:6, 7:6).
Bonzi ima jako dobar servis i snažne udarce, a brzi uslovi mu i te kako odgovaraju.
Njegov današnji protivnik je na samom startu takođe ostvario pobedu sa maksimalnim rezultatom 2:0 (6:4, 6:4).
Verujemo da će mlađi rival slaviti.
NAŠ TIP: Napolitano - Bonzi 2 (kvota 1,70)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

JUČE JE TIKET PROŠAO: Evo predloga iz ostalih sportova za četvrtak
20. 06. 2024. u 08:03

KVALITET JE NA STRANI NEMCA: Italijan je u naletu i može biti opasan!
20. 06. 2024. u 08:21

TRAMP NIJE MOGAO DA VERUJE: Evo šta se desilo u Beloj kući (VIDEO)
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, doživeo je u Beloj kući da bude - iznenađen.
09. 03. 2025. u 16:05

RUSKINjA ŠOKIRALA SVET: Uhvaćena da radi ovo - i niko ne može da dođe sebi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, nije jedina stvar koja je "ruska", a koja ovih dana zaokupljuje pažnju svetske javnost.
09. 03. 2025. u 13:14

POLjSKA (OPET) ZAPANjILA RUSE: Usledila hitna reakcija
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - pozitivne su po Rusku Federaciju, ali uz jednu "poljsku začkoljicu".
09. 03. 2025. u 12:27
Komentari (0)