CRVENO-BELI BEZ SVOG MAĐIONIČARA: Šampion Srbije će igrati rasterećeno u Minhenu!

М.М.

01. 03. 2024. u 08:30

KOŠARKAŠI Crvene zvezde će u 27. kolu Evrolige gostovati Bajernu.

ЦРВЕНО-БЕЛИ БЕЗ СВОГ МАЂИОНИЧАРА: Шампион Србије ће играти растерећено у Минхену!

Foto: KK Crvena zvezda

Crveno-beli su pre dve nedelje po deseti put u istoriji osvojili Kup Radivoja Koraća.

Odigrali su izabranici Janisa Sferopulosa sjajan turnir, u finalu su bili bolji od Partizana rezultatom 85:79.

Junak meča bio je Miloš Teodisić koji se okitio titulom najkorisnijeg igrača. Srpski internacionalac je utakmicu završio sa 16 poena i 5 asistencija.

Grčkog stručnjaka svakako ne raduje to što Tea večeras najverovatnije nećemo videti na parketu.

Srpski predstavnik je svoju šansu "prokockao" i sada do kraja regularnog dela može odigrati rasterećeno.

"Bavarci" su konačno zaigrali kako se od njih očekuje, vezali su sedam pobeda u svim takmičenjima, a osvojili su i Kup Nemačke savladavši u finalu ekipu Ulma.

Pre samo dva dana, puleni Pabla Lasa su u domaćem šampionatu savladali Getingen.

Od Bajerna se mnogo više očekivalo ove sezone jer ima izuzetno kvalitetan sastav.

Ovi rivali su se sastali početkom novembra u 6. kolu i tada je Crvena zvezda na krilima Teodosića slavila rezultatom 74:68. Mađioničar iz Valjeva je imao dabl-dabl učinak od 16 poena i 11 asistencija.

U poraženom taboru istakao se Karsen Edvards sa 16 pogodaka, dok je Leandro Bolmaro dodao 13.

Verujemo da će granica poena na poluvemenu biti prebačena.

NAŠ TIP: 1p +79,5 (kvota 1,63)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TENISKI HAOS! Afera Janik Siner - doping, najnovije vesti: Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!

TENISKI HAOS! Afera "Janik Siner - doping", najnovije vesti: "Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!"

Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu 2024. je on saznao da je "uhvaćen na delu", a potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu o tome nisu ništa znali. Kada je za to saznao čitav svet - već je bio oslobođen optužbi. Potom je Svetska anti-dopint agencija (VADA) podnela žalbu, a onda se desio šok-obrt: maltene je poručeno "sve je u redu". Sada ulje na tu tenisku vatru doliva organizacija od koje je sve počelo, a iz koje tvrde "da nikakvog doping prekršaja nije bilo"

12. 03. 2025. u 17:15

Komentari (0)

RUSIJA JE ZGROŽENA: Dobila je ovu vest i ne može da veruje da se to dogodilo