SRBIN DOBIJA SVE VEĆU ULOGU! Floriđani su favoriti

KOŠARKAŠI Majamija će u noći između ponedeljka i utorka ugostiti Hjuston.

СРБИН ДОБИЈА СВЕ ВЕЋУ УЛОГУ! Флориђани су фаворити

FOTO: Tanjug/AP

Ekipa sa Floride trenutno zauzima osmu poziciju u Istočnoj konferenciji, u poslednje vreme igraju po sistemu toplo-hladno.

U prethodnom kolu su poraženi u Arizoni od Finiksa, a konačan rezultat je glasio 113:97. Najefikasniji u poraženom taboru bio je Bem Adebajo sa 28 poena, dok je Kevin Lav postigao 20.

Srpski reprezentivac Nikola Jović je na terenu proveo 24 minuta i ubacio je tri poena. Mladi i talentovani košarkaš polako dobija ulogu u timu, a najbolju rolu imao je protiv Lejkersa kada je brojao do 15.

Sa druge strane Roketsi su nakon poraza od Minesote napravili veliko iznenađenje savladavši ekipu Milvokija rezultatom 112:108 i tako su se popeli na osmu poziciju na Zapadu sa skorom 18-16.

Ovi rivali su se sastali pre dva i po meseca i taj okršaj je pripao Hjustonu.

Verujemo da će danas ipak Spolstrini puleni slaviti.

NAŠ TIP: 1 (kvota 1,53)

POGLEDAJTE TREĆU EPIZODU EMISIJE "KLADIONIČARSKE PRIČE"

services.brid.tv

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (0)

MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana