DARKO BRAŠANAC: Valensiji bar bod u Sevilji
* Fudbaler Leganesa tipuje parove Španije 1
Foto: Profimedia
MOJ TIP
SUBOTA,
Alaves – Đirona X
Valjadolid – Betis X2
SEVILjA – VALENSIJA X2, GG
Las Palmas – Hetafe 0-2
NEDELjA,
Atl. Madrid – Osasuna 2-3
PONEDELjAK,
Sosijedad – Viljareal 1X&0-3
Mreže bi morale da budu krcate na meču, Sevilja – Valensija. Gost je bio dobar u prošlom kolu i pored poraza od Real Madrida (1:2). Sekunde su ga delile od senzacije, koju je u petom minutu sudijske nadoknade sprečio Belingem. Valensija se posle toga brzo oporavila, u kup susretu je izbacila Eldense (2:0). Verujem da neće izgubiti u Sevilji.
Od ostalih parova najbliži sam cifri od 2-3 gola iz okršaja Atletiko Madrida sa Osasunom. Obe ekipe igru znaju da usresrede na rezultat. Pobednika u tom u tom nadmudrivanju teško je pronaći, iako je tim domaćina po svim parametrima bolji.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VREME JE DA PRORADI VLAHOVIĆ: U Torinu se igra derbi koji to odavno nije
11. 01. 2025. u 07:00
BAJKA SE NASTAVLjA: Pobeda na "Friuliju" vraća Atalantu na prvo mesto!
11. 01. 2025. u 10:17
ŠOK: Dve trećine zaposlenih u Arsenalu ODBILO kartu za finale Lige šampiona!
Najnovije vesti iz fudbala su vrlo zanimljive.
19. 05. 2026. u 17:00
I HRVAT DOLIJAO: Skandal! Šestorica tenisera i trener uhvaćeni u nameštaljkama - uništavali i dokaze, suspenzije i do 2045!
Međunarodna agencija za integritet tenisa (ITIA) suspendovala je šest tenisera i jednog trenera zbog kršenja antikorupcijskih pravila tenisa. Uz to, korigovana je i kazna za jednog Hrvata koji će sada "samo" šest i po godina morati da bude van svih teniskih dešavanja.
19. 05. 2026. u 16:42
"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!
Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.
19. 05. 2026. u 14:50
Komentari (0)