PREDLOZI ZA GOLOVE: Efikasni Šepši "puni" mrežu nekadašnjeg šampiona
ZA danas smo vam pripremili četiri para koji zajedno prave veoma dobru kvotu.
Foto: Profimedia
Ponedeljak
17.30 Šepši - Ocelul tim1 2+ (1,85)
18.00 Urartu - Ararat Jermenija GG (1,80)
18.00 Panevežis - Hegelman GG (1,85)
18.00 Radnik - Spartak GG (1,88)
Ukupna kvota: 11,58
Prvi par na današnjem tiketu stiže nam iz Rumunije gde je Šepši koji se nalazi u sjajnoj formi na poslednja tri meča postizao minimum dva gola. U Derbiju Jermenije ova dva rivala su prethodni međusobni okršaj završila rezultatom 2:2, a mi verujemo da će i ovoga puta pasti bar po gol na obe strane.
Panevežis je lider Litvanskog prvenstva i izvesno je da će postići bar jedan pogodak, a vrlo verovatno i primiti od ekipe koja je u sjajnoj formi i vezala je pet pobeda u prvenstvu.
Radnik će na Čairu ugostiti ekipu Spartaka iz Subotice u jednom neizvesnom meču u kome smo se takođe odlučili za igru gol-gol.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DOMAĆINA OČEKUJE BORBA ZA OPSTANAK: Gost bi da osigura mesto u plej-ofu
07. 08. 2023. u 11:26
NE ZNA SE KO JE U BOLjOJ FORMI: Lider bi da dodatno osigura prvo mesto
07. 08. 2023. u 11:59 >> 11:59
GLjIVICA "PRESELILA" SURDULIČANE NA ČAIR: Spartak je pobedom otvorio novu sezonu
07. 08. 2023. u 13:54 >> 13:54
ŠOK: Dve trećine zaposlenih u Arsenalu ODBILO kartu za finale Lige šampiona!
Najnovije vesti iz fudbala su vrlo zanimljive.
19. 05. 2026. u 17:00
I HRVAT DOLIJAO: Skandal! Šestorica tenisera i trener uhvaćeni u nameštaljkama - uništavali i dokaze, suspenzije i do 2045!
Međunarodna agencija za integritet tenisa (ITIA) suspendovala je šest tenisera i jednog trenera zbog kršenja antikorupcijskih pravila tenisa. Uz to, korigovana je i kazna za jednog Hrvata koji će sada "samo" šest i po godina morati da bude van svih teniskih dešavanja.
19. 05. 2026. u 16:42
"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!
Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.
19. 05. 2026. u 14:50
Komentari (0)