GRADSKI DERBI U ISTANBULU: Ikardi napada "apače"
FUDBALERI Kašimpaše sastaju se sa Galatasarajem u utakmici 6. kola Super lige Turske.
Profimedia
Mauro Ikardi igraće ove sezone za Galatasaraj kao pozajmljeni fudbaler PSŽ, a turski klub imaće pravo da na kraju takmičarske godine pregovara sa Parižanima o otkupu ugovora. "Lavovi" su neporaženi na prethodne tri utakmice u prvenstvu imaju jedan remi i dve pobede, poslednju u prošlom kolu na domaćem terenu protiv Gazijantepa (2:1). Izabranici Okana Buruka se nalaze na sedmom mestu na tabeli sa deset osvojenih bodova, četiri manje od lidera Konje.
Galata je savladala domaćina u minulom međusobnom duelu rezultatom 2:1. Međutim pošto je u pitanju gradski derbi mi prognoziramo da će fudbaleri oba kluba postići po gol nu večerašnjem dvoboju stadionu "Redžep Tajip Erdogan".
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SUSRET NEPORAŽENIH: Ko će zadržati savršen učinak, Keln ili Union
11. 09. 2022. u 08:48
VREME JE DA RAJKOVIĆ ZASIJA: Reprezentativac Srbije na najvećoj sceni!
11. 09. 2022. u 08:46
POPRAVNOG VIŠE NEMA: Srbija sa sećanjem na Beograd protiv Italije u osmini finala
10. 09. 2022. u 17:28 >> 12:59
ŠOK: Dve trećine zaposlenih u Arsenalu ODBILO kartu za finale Lige šampiona!
Najnovije vesti iz fudbala su vrlo zanimljive.
19. 05. 2026. u 17:00
I HRVAT DOLIJAO: Skandal! Šestorica tenisera i trener uhvaćeni u nameštaljkama - uništavali i dokaze, suspenzije i do 2045!
Međunarodna agencija za integritet tenisa (ITIA) suspendovala je šest tenisera i jednog trenera zbog kršenja antikorupcijskih pravila tenisa. Uz to, korigovana je i kazna za jednog Hrvata koji će sada "samo" šest i po godina morati da bude van svih teniskih dešavanja.
19. 05. 2026. u 16:42
"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!
Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.
19. 05. 2026. u 14:50
Komentari (0)