MILOVAN RAJEVAC: Senegal je kvalitetnija ekipa
BIVŠI selektor Gane i domaćina Svetskog prvenstva Katara prognozira današnja dva meča
FOTO: Arhiva novosti/ M.V.
Petak
11.00 KATAR – SENEGAL 2
Teško domaćin može do boda sa Senegalom, koji je prvi meč takođe izgubio, ali je ostavio dobar utisak protiv Holandije. Najkvalitetnija reprezentacija afričkog kontinenta bi u ovom duelu morala da potvrdi renome.
17.00 HOLANDIJA – EKVADOR 1
Izabranici Luja van Gala imaju zadatak da vrate ugled holandskom fudbalu. Disciplinom u igri to su uspeli startnim mečom u grupi i trijumfom nad Senegalom. Prolazak u narednu rundu „lale“ ne bi smele da ispuste protiv Ekvadora.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OBRAČUN NA CRNOM MORU: "Mornari" ne znaju za trijumf protiv Metalista
25. 11. 2022. u 09:11
DOMAĆIN ŽELI DA POPRAVI UTISAK! Senegalu potrebna pobeda da sačuva šanse za osminu finala
25. 11. 2022. u 12:30 >> 12:30
MOGU LI IRANCI UKROTITI "ZMAJEVE"? Bejl protiv "Mesija" i Taremija
25. 11. 2022. u 09:30 >> 09:30
ŠOK: Dve trećine zaposlenih u Arsenalu ODBILO kartu za finale Lige šampiona!
Najnovije vesti iz fudbala su vrlo zanimljive.
19. 05. 2026. u 17:00
I HRVAT DOLIJAO: Skandal! Šestorica tenisera i trener uhvaćeni u nameštaljkama - uništavali i dokaze, suspenzije i do 2045!
Međunarodna agencija za integritet tenisa (ITIA) suspendovala je šest tenisera i jednog trenera zbog kršenja antikorupcijskih pravila tenisa. Uz to, korigovana je i kazna za jednog Hrvata koji će sada "samo" šest i po godina morati da bude van svih teniskih dešavanja.
19. 05. 2026. u 16:42
"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!
Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.
19. 05. 2026. u 14:50
Komentari (0)