EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Kovidom 19 zaraženo još 19 osoba
PREMA najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Braničevskog okruga registrovano je još 19 slučajeva zaraze Kovidom 19.
D.N.
U Požarevcu je obolelo osam osoba, u Velikom Gradištu četiri, u Petrovcu na Mlavi tri i u Žabarima i Malom Crniću po jedna.
Računajući i novoobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 3.217, u Petrovcu na Mlavi 1.323, u Velikom Gradištu 953, u Kučevu 571, u Golupcu 384, u Malom Crniću 313, u Žagubici 247 i u Žabarima 218.
Preporučujemo
NASTAVLjA SE PAD BROJA ZARAŽENIH: Epidemija korona virusa u Braničevskom okrugu
21. 01. 2021. u 16:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)