U VRŠCU ČETIRI PUNKTA ZA VAKCINACIJU: Danas počela i revakcinacija zdravstvenih radnika
VAKCINU protiv korona virusa u Vršcu do sada je primilo čak 3.700 građana.
foto J.J.Baljak.JPG
Zbog velikog odziva, otvorena su još tri punkta, kako se ne bi stvarale gužve.
Osim u Domu zdravlja, građani svoju prvu dozu vakcine mogu dobiti i u ambulanti Doma zdravlja u Ulici Dimitrija Tucovića, kao i u ambulantama u selima Uljma i Izbište.
Zasada im je na raspolaganju samo kineska vakcina.
-Tu vakcinu su primili i naši zdravstveni radnici. Do sada nije bilo nikakvih kontraindikacija. Potpuno je bezbedna i ljudi ne treba da se plaše. Redovno nam stižu nove doze, tako da ih imamo dovoljno za sve. Pozivamo građane da dođu u što većem broju, kako bismo konačno prekinuli ovu pandemiju – kaže dr Danijela Turkoanje, uz napomenu da se vakcinacija stanovništva zakazuje isključivo preko eUprave.
Danas je počela i revakcinacija zdravstvenih radnika, nakon čega će drugu dozu primiti i korisnici Gerontološkog centra i odeljenja gerijatrije Specijalne bolnice „Dr Slavoljub Bakalović“.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)