U BOLNICI 45 PACIJENATA: Za dan u kovid ambulanti u Jagodini pregledano oko 200 pacijenata
DIREKTOR Doma zdravlja u Jagodini dr Darko Miletić rekao je da je u poslednja 24 sata u kovid ambulanti pregledano oko 200 pacijenata.
Foto: Z. Rašić
-Priliv pacijenata u naš Dom zdravlja je stalan i konstantan, nadam se da će poprimiti takozvani plato tokom nedelje i da sledeće nedelje počne da pada - rekao je Miletić za RTS.
U bolnici je, kaže, 45 pacijenata, dok su ostali u izolaciji.
Apelovao je na građane da se obrate lekaru čim osete simtome koji, navodi, mogu biti šarenoliki, temperatura, kašalj, gubitak čula ukusa i mirisa.
U kovid ambulanti od danas će raditi još jedna ekipa, rekao je direktor DZ u Jagodini.
Preporučujemo
KORONA U VRANjU Još osam pozitvnih u Centru za pružanje usluga lokalne socijalne zaštite
16. 11. 2020. u 08:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)