KORONA PRESEK NA KiM: 205 novozaraženih, tri osobe preminule
NA KiM je u poslednja 24 sata potvrđeno 205 pozitivnih od testiranih 943, a od posledica korona virusa preminule su tri osobe, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje u Prištini.
Foto Tanjug-AP
U saopštenju se dodaje da su u poslednja 24 sata izlečena 62 pacijenta, a ukupan broj izlečenih do danas je 15.150.
Aktivnih slučajeva je 2.332.
Tri osobe koje su izgubile bitku sa korona virusom preminule su u bolnicama u Peći, Prizrenu i Ðakovici, prenosi Kosovo onlajn.
Na KiM je od početka pandemije registrovano 18.148 slučajeva od 88.090 testiranih, a preminulo je 666 osoba.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)