EDUKACIJA ZA BUDUĆE MAME I TATE: U Subotici se organizuje seminar za roditeljstvo

U CILjU sprovođenja mera populacione politike, Psihološki centar Egogram u saradnji sa Gradom Subotica organizuje edukaciju na temu „Unapređivanje roditeljskih kompetencija i razvijanje partnerstva svih učesnika u razvoju dece – dete u centru“, namenjenu svima koji žele da steknu nova znanja i veštine kako bi se na najbolji način ostvarili u ulozi roditelja.

ЕДУКАЦИЈА ЗА БУДУЋЕ МАМЕ И ТАТЕ: У Суботици се организује семинар за родитељство

Depozit

Projekat sufinansira Kabinet ministra bez portfelja zaduženog za demografiju i populacionu politiku. Obuka se održava tokom oktobra i novembra meseca, a o tačnom vremenu i mestu održavanja zainteresovani će biti blagovremeno obavešteni od strane Psihološkog centra Egogram.

Prijave se vrše na mejl adresu psihoterapija@egogram.rs, a broj polaznika radionica je ograničen i utvrdiće se prema redosledu prijavljivanja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Kako je Kalenić pijaca izabrana među najlepše na svetu?