„SRBIJA U RITMU EVROPE“: Đaci iz Ćuprije večeras nastupaju u Kikindi
ZA članove vokalno-plesne grupe iz Ćuprije, koja će večeras na takmičenju „Srbija u ritmu Evrope“, predstavljati svoj grad pesmom italijanske grupe „Maneskin“, u opštini Ćuprija kažu da su “izuzetna deca i odlični učenici”.
Foto: SO Ćuprija
Predstavnike vokalno-plesne grupe primili su Jelena Đulinac, predsednica opštine, Vladimir Vasiljević, njen zamenik, i Jelena Petrović, direktora Turističke organizacije.
Ne krijući zadovoljstvo što je domaćin svojim mladim sugrađanima, Jelena Đulinac se u kraćem razgovoru upoznala sa njihovim željama i planovima i uručila im prigodne poklone. Ona je izrazila nadu da će večeras u Kikindi na najbolji način predstaviti svoj grad.
Preporučujemo
TOMAŠEVIĆ I GAJIĆ U KOSJERIĆU: Rad na unapređenju sportske infrastrukture
01. 07. 2026. u 23:54
ROMANTIČNI "VINOFEST" U GRADSKOM PARKU: Jubilarna 20. manifestacija u Vršcu 3. i 4. jula
01. 07. 2026. u 16:36
ZBOG RADOVA U UKC KRAGUJEVAC: Izmenjene lokacije ambulantnih pregleda
01. 07. 2026. u 16:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)