GITARIJADA NA OBALI DUNAVA: Trodnevni festival u Velikom Gradištu
VELIKO GRADIŠTE - Od četvrtka do subote, od 15. do 17. avgusta, u gradskom parku na obali Dunava održava se „Velikogradištanska gitarijada“, osma po redu.
D. Novković
U takmičarskom programu nastupiće 16 bendova iz Beograda, Novog Sada, Zemuna, Niša, Požarevca, Kuršumlije, Kikinda, Šapca i Velikog Gradišta. Pobedniku sledi 50.000 dinara, dok je za drugo i treće mesto nagrada 30.000 i 20.000. Brojni bendovi nastupiće i u revijalnom delu, među kojima će biti i beogradska „Ju grupa“, čiji je koncert najavljaen za 17. avgust, od 23 sata.
Preporučujemo
SIRENE TAČNO U PODNE: Provera sistema za javno uzbunjivanje sutra u južnom Banatu
02. 06. 2026. u 18:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)