JAVNI POZIVI ZA IZBEGLICE I RASELJENE: Za popoljšanje uslova stanovanja u opštini Paraćin
U TOKU su dva javna poziva namenjena poboljšanju uslova stanovanja izbeglica i interno raseljenih lica na teritoriji opštine Paraćin kroz dodelu pomoći za kupovinu seoske kuće, sa okućnicom.
Foto: Z.R.
Konkursi traju do 19. avgusta, a zainteresovani detaljne informacije o potrebnoj dokumentaciji i načinu prijavljivanja mogu dobiti u Opštini Paraćin u kancelariji broj 7.
Pomoć za rešavanje stambenih potreba izbeglica i raseljenih sa KiM za kupovinu seoske kuće sa okućnicom, odnosno odgovarajuće nepokretnosti je bespovratna i odobrava se u maksimalnom iznosu do 1.950.000,00 dinara.
Izabrani korisnik može dodatno da učestvuje sopstvenim sredstvima u iznosu do 50 odsto, navodi se, između ostalog, u javnim pozivima.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)