VUČINIĆ: Najoštrije osuđujem plan opozicije da napadnu porodicu Vučevića
DINA Vučinić članica Izvršnog odbora Srpske napredne stranke reagovala je na napade opzije na porodicu premijera Vučevića.
![ВУЧИНИЋ: Најоштрије осуђујем план опозиције да нападну породицу Вучевића ВУЧИНИЋ: Најоштрије осуђујем план опозиције да нападну породицу Вучевића](/data/images/2021-01-24/59034_nina-vucinic_fmob.jpg)
Foto Privatna arhiva
Navika je druga priroda. U nedostatku politike, i svesni da će do nogu biti potučeni na izborima 2. juna udruženi nasilnici Novog Sada, odlučili su da primene prljave, mnogo puta oprobane metode.
Posle porodice Aleksandra Vučića, koju godinama napadaju i šikaniraju na najgunsnije načine, smislili su plan da napadnu porodicu predsednika Vlade Srbije i predsednika Srpske napredne stranke Miloša Vučevića.
Opoziciona koalicija "Udruženi za slobodni Novi Sad" planirali su da na konferenciji za novinare lažima i izmišljotinama napadnu rođenu sestru predsednika Vlade.
Taj besramni čin, osmišljen je i planiran iz najnižih i najdrskijih pobuda, koje su svojstvene samo gubitnicima i osobama bez imalo časti, etike i morala.
Miloš Vučević nikada nije napadao ničiju porodicu, jer to nije moralno, nije ljudski, nije novosadski.
Miloš Vučević i Srpska napredna stranka ne vode politiku na taj način. Oni politiku vode kroz projekte koji građanima unapređuju kvalitet života, i za njih je Novi Sad uvek slobodan grad, ne samo u kampanji, i ne kroz ugrožavanje porodica drugih ljudi, bilo da su političari, ili obični građani.
Novosađani znaju kome su uljudnost, pristojnost, poštenje, posvećenost, marljivost i opšta dobrobit, suština života, a ne politička parola. Da je Milošu Vučeviću to stvar kućnog vaspitanja, i životnog opredeljenja, a da opozicija ne preza ni od čega samo da bi dobila glas više.
Najoštrije osuđujem svaki pokušaj uvlačenja Vučevićeve porodice u blato opozicionog političkog performansa.
Pristojni Novi Sad će ubedljivo glasati za Miloša Vučevića, SNS i listu "Aleksandar Vučić - Novi Sad" sutra. Novi Sad je grad pristojnih ljudi koji se stide što imaju ovakvu opoziciju.
![PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANJEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANJEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANjEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice
UČESNICI Minhenske bezbednosne konferencije slušali su govor potpredsednika SAD Džej-Di Vensa gotovo bez aplauza, pokazuje snimak prenosa njegovog nastupa na sajtu Bele kuće.
14. 02. 2025. u 17:34
![OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći
JASNA Bošnjaković, pevačica i nekadašnja učesnica šoua „Nikad nije kasno“, preminula je iznenada u 48. godini, na putu ka bolnici.
12. 02. 2025. u 16:05
![POSLE RASKIDA: Brega pesmu Bitanga i princeza posvetio čuvenoj LEPOTICI (FOTO) POSLE RASKIDA: Brega pesmu Bitanga i princeza posvetio čuvenoj LEPOTICI (FOTO)](/data/images/2023-12-05/430074_71545-goran-bregovic-foto-ata-imagas-2-ig_kf.jpg?time=1739691266)
POSLE RASKIDA: Brega pesmu "Bitanga i princeza" posvetio čuvenoj LEPOTICI (FOTO)
BILI su par za kojim su se svi okretali.
16. 02. 2025. u 08:34
Komentari (0)