PRILIKA ZA NOVI POSAO U VRŠCU: 18 poslodavaca preko sajma traži 230 radnika
Nacionalna služba za zapošljavanje Vršac 17. aprila organizuje prvi ovogodišnji Sajam zapošljavanja, na kom će novi posao moći da dobije preko 230 Vrščana.
Foto: Grad Vršac
Zasada se prijavilo 18 poslodavaca, među kojima su i vodeće vršačke firme.
Traže se radnici različitih profila i stepena obrazovanja – od radnika u proizvodnji preko agenata terenske prodaje i osiguranja, prodavaca, vozača i viljuškara do sobarica, konobara, kuvara, biologa, hemičara farmaceuta.
Sajam će biti održan u hotelu „Srbija“ od 10 do 12 časova.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)