MANJE SAOBRAĆAJNIH NESREĆA: Ohrabrujući podaci čačanske policije
U januaru 2024. godine na putevima na području Policijske uprave u Čačku, dogodila se 31 saobraćajna nezgoda, što je za 31,11% manje saobraćajnih nezgoda u odnosu na isti period prethodne godine, kada je bilo 45 saobraćajnih nezgoda. Ovo je saopšteno iz Policijske uprave Čačak.
Foto: Arhiva/V.I.
U ovom periodu u saobraćajnim nezgodama poginula je jedna osoba, isto kao u januaru prethodne godine.
Kako navode iz saobraćajne policije, u ovom periodu, kako u redovnim tako i pojačanim kontrolama saobraćaja otkriveno je ukupno 2.556 prekršaja, što je za oko 28,36% manje u odnosu na isti period protekle godine kada je otkriveno 3.568 prekršaja.
Preporučujemo
NA PLANINI BOBIJI IZNAD LjUBOVIJE: Veliki narodni saborVidovdan-vazda put i vidik
28. 06. 2026. u 15:11
BESPLATNI PREGLEDI U NIŠKIM SELIMA: Brzo do dijagnoze bez uputa i zakazivanja
25. 06. 2026. u 15:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)