PARAĆINSKI PROFESOR NA POLUMARATONU U BARSELONI Trčao u čast Dana državnosti
PROFESOR fiskulture Saša Petrović, istrčao je i polumaraton u Barseloni i uspeh posvetio Danu državnosti Srbije.

Foto: Privatna arhiva
Tokom učešća u manifestaciji koja je okupila oko 28.000 takmičara iz čitavog sveta, ovaj Paraćinac susreo se i sa Aleksandrom Stankovićem, predstavnikom naše zajednice koja se redovno okuplja u tamošnjoj Srpskoj pravoslavnoj crkvi, te podsetio da su mu novo predstavljanje grada na Crnici omogućili lokalni privrednici i SRC "7. juli".

AMERIČKI VOJNICI PRONAĐENI MRTVI NA GRANICI SA BELORUSIJOM: Nestali tokom vežbe, uzbuna u NATO
ČETIRI američka vojnika koja su nestala tokom NATO vežbi u Litvaniji su poginula, javio je portal LRT (Litvanska radio-televizija), pozivajući se na izvore.
26. 03. 2025. u 17:16

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

ŠTA SE DEŠAVA? Jezero ponovo počelo da "guta" vodu
OVAJ nekontrolisani ispust nema kapije i aktivira se automatski kada nivo vode pređe visinu ulaza.
26. 03. 2025. u 20:29
Komentari (0)