NEKI SU I PRVI PUT NA BAZENU: Besplatna škola plivanja za 370 predškolaca (FOTO)
Na jagodinskom zatvorenom bazenu besplatnu školu plivanja pohađa 370 predškolaca Predškolske ustanove „Pionir“ u Jagodini i pripremnih grupa u selima.
Foto:Z.Gligorijević
Njih će tri dana u nedelji obučavati trojica instruktora, koji kažu da je za fizički razvoj dece veoma bitno da počnu da plivaju u ranom uzrastu. Oni ih uče osnovnim elementima tehnike plivanja, odnosno plutanju, održavanju na leđima, radu nogu i radu rukama. Kada to savladaju, učiće razne tehnike plivanja.
Foto:Z.Gligorijević
-Neka deca su prvi put u bazenu. Nadam se da će za 15 časova obuke da nauče da plivaju. Možda sutradan neko od njih postane poznati plivač – kaže Violeta Nikolić, direktorka PU „Pinor“.
Foto:Z.Gligorijević
Obuku mališana finansira Skupština grada Jagodine. Svi predškolci trebalo bi da je prođu do 1. jula.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRIVREMENA ZABRANA SAOBRAĆAJA U DELU SREMSKE KAMENICE: Radovi na popravci kolovoza
08. 07. 2026. u 15:42
KVALITETNIJI USLOVI ZA BORAVAK NAJMLAĐIH: Radovi u vranjskom vrtiću ,,Naše dete"
08. 07. 2026. u 14:54
PRVI KORAK KA OSNIVANjU POLjOPRIVREDNE ZADRUGE: Udružuju se poljoprivrednici
08. 07. 2026. u 14:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)