FORMIRANA VLAST U VLADIČINOM HANU: Goran Mladenović ponovo na čelu opštine
U NASTAVKU konstitutivne stenice skupštine opštine Vladičin Han izabrano je rukovodstvo opštine. Predsednik opštine je u novom sazivu ponovo Goran Mladenović (SNS).
Foto: J.S.
U nastavku Konstitutivne sednice Skupštine opštine, za njegovog zamenika ponovo je izabran Vladimir Kostić.
Podsetimo da je prethodno, na prvoj Konstitutivnoj sednici Vladičin Han, za predsednicu Skupštine opštne izabrana dosadašnja predsednica Danijela Popović.
Goran Mladenović kaže da su se vodili idejom da „tim koji pobeđuje ne treba menjati“
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)