VIRINE DOMAĆIN: U susret „Miholjskim susretima sela“ u ćuprijskoj opštini
Domaćin ovogodišnje manifestacije „Miholjski susreti sela“ u ćuprijskoj opštini biće selo Virine.
Foto:z.Gligorijević
Manifestacija, koja će imati celodnevni program, biće održana u nedelju, 5. novembra.
Otvaranje je predviđeno za 10 časova. Od 10 do 12 sati planirana je likovna kolonija na temu “Selo moje najlepše na svetu”, a potom će biti održani turnir u stonom tenisu, šahu, kao i obuka i turnir u streličarstvu. U podne će biti otvorena izložba radova sa likovne kolonije i održano takmičenje za najlepši slavski kolač.
Takmičenje u recitovanju rodoljubive poezije počeće u 16 sati, u 17 će se takmičiti folklori, a u 18,30 će biti proglašeni pobednici svih takmičenja i podeljeni pehari, medalje i zahvalnice.
Od 19 sati previđen je nstup narodnog orkestra sa igrama.
Preporučujemo
HRABRI LjUDI VODE GRAD: Svečana akademija povodom Dana Loznice (FOTO)
16. 06. 2026. u 23:00
U LOGORE ODVEDENO 4.OOO DUŠA: Obeleženo 82. godine od stradanja subotičkih Jevreja
16. 06. 2026. u 20:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (0)