ENERGETSKA EFIKASNOST: Javni poziv Požarevca
Grad Požarevac objavio je javni poziva za učešće privrednih subjekata u sprovođenju mera energetske sanacije kuća i stanova.
D. Novković
Ovaj poziv trajaće do utroška finansijskih sredstava za realizaciju projekta „Čista energija i energetska efikasnost za građane u Srbiji“.
Javni poziv za građane biće raspisan kada Komisija za realizaciju mera energetske sanacije utvrdi da se prijavio dovoljan broj privrednih subjekata za izvođenje radova.
Krajnji korisnici imaće pravo da se prijave za „Jednu meru“ ili za „Paket mera“ koji obuhvata više mera energetske sanacije.
Preporučujemo
ŠKOLSKI PRIBOR ZA UGROŽENE ĐAKE: Akcija Crvenog krsta u Požarevcu i Kostolcu
26. 09. 2023. u 10:28
POZIV GRAĐANIMA: Ministarstvo građevine oglasilo rani javni uvid u Prostorni plan
25. 09. 2023. u 09:56
ČEKA SE ODLUKA SKUPŠTINE GRADA: U Požarevcu grejanje od 1. oktobra skuplje 10 odsto?
25. 09. 2023. u 11:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)