NA VOJNOM POLIGONU „PASULJANSKE LIVADE“: Vojska Srbije vežba gađanje do petka
U TOKU je vežba gađanja iz naoružanja Vojske Srbije u zoni vojnog poligona Pasuljanske livade koje će trajati do 25. avgusta i to u vremenu od 5 do 20 sati.
Foto: Fejsbuk/Opština Paraćin
Zbog toga su za saobraćaj zatvoreni putevi od Sisevca, preko Velike Papratne, Pasuljanskih livada, Troglan Bare, Male i Velike Brezovice, Resavice, Nekudova, do Valkaluca, te od Senjskog rudnika do Troglan Bare.
Završetak gađanja biće označen skidanjem crvenih barjaka sa granica opasnog područja i povlačenjem stražara.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)