RENOVIRANJE: Za obnovu Doma kulture u Ostrovu 2,2 miliona

GRADSKA opština Kostolac započela je radove na renoviranju i obnovi fasade Doma kulture u Mesnoj zajednici Ostrovo.

РЕНОВИРАЊЕ: За обнову Дома културе у Острову 2,2 милиона

Uprava GO Kostolac

Za ove radove iz opštinskog budžeta izdvojeno je 2,2 miliona dinara.

Ovo selo nekad je pripadalo opštini Kovin, pa se i danas u njemu mogu videti ušorene ulice, po ugledu na ulice u Banatu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

STIGAO SIN: Dado Polumenta postao otac po treći put - dali mu ime moćnog značenja