NOVO UPOZORENJE U KRUŠEVCU: Proširen spisak zabranjenih česama

DISTRIBUCIJA vode koja se koristi za piće zabranjena je na još šest javnih česama, upozorili su danas iz Gradske uprave Kruševac.

НОВО УПОЗОРЕЊЕ У КРУШЕВЦУ: Проширен списак забрањених чесама

FOTO: Arhiva Novosti

Time je spisak javnih česama odakle se ne sme koristiti voda za upotrebu proširen na ukupno osam. Sanitarna inspekcija Ministarstva zdravlja proglasila je zdravstveno neispravnom vodu na česmama : Pakašnica, Lazarička česma, Vratare, Čitluk "Sveti Jovan", Kapidžija, Šanac.

Juče je upozorenje stiglo za zabranu upotrebe vode sa česama u Beloj Vodi, Velikoj Lombici i česme kod Crkve Presvete Bogorodice na Rasini.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!