BORBA PROTIV VRŠNJAČKOG NASILJA U VRANJU: Mladi u dijalogu sa gradonačelnikom
DA bi mladi - u direktnom razgovoru sa gradonačelnikom i drugim donosiocima odlukana lokalnom nivou - izrazili svoja razmišljanja i predložoli rešenja za probleme sa kojima se susreću, organizovan je još jedan dijalog posle kojeg prvi čovek Vranja nije krio zadovoljstvo.
Foto: J.S.
- Ponosan sam na činjenicu da smo od prošlog susreta uspeli da realizujemo neke od njihovih predloga, pre svega da formiramo lokalnu mrežu za borbu protiv vršnjačkog nasilja. To smo stavili u funkcionalne okvire, operativno aktivirali i sada smo jedna od retkih lokalnih samouprava koja ima i skupštinsku odluku na ovu temu - poručio je dr Slobodan Milenković.
On je naglasio da su ovoga puta u fokusu bile tri tematske celine: omladinska politika, zdravlje i bezbednost mladih, te njihovo zapošljavanje.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)