ČETVRTU DOZU PRIMILO 154 GRAĐANA: Evo kako teče imunizacija protiv kovida-19 na teritoriji Kraljeva
Prema podacima kraljevačkog Doma zdravlja, od početka masovne imunizacije u decembru 2020. godine, u Kraljevu je prvu dozu jedne od raspoloživih vakcina primilo 54.248 građana, revakcinisano je 53.294, takozvanu „buster“ dozu do sada je primilo 32.639, a četvrtu dozu 154 stanovnika grada na Ibru.
G.Šljivić
Imunizacija prvom dozom vakcine „Sinofarm“, „Fajzer“ „Sputnjik“, „Moderna“ i „Astra Zeneka“ bez prethodnog zakazivanja, kao i revakcinacija ovim cepivima na vakcinalnom punktu u Internističkoj ambulanti, u suterenu Poliklinike, obavlja se od 14 do 20 sati radnim danima, i subotom od 8 do 15 sati.
Zaintersovani građani mogu primiti treću dozu i četvrtu dozu pomenutih vakcina nakon konsultacije sa lekarom.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRIVREMENA ZABRANA SAOBRAĆAJA U DELU SREMSKE KAMENICE: Radovi na popravci kolovoza
08. 07. 2026. u 15:42
KVALITETNIJI USLOVI ZA BORAVAK NAJMLAĐIH: Radovi u vranjskom vrtiću ,,Naše dete"
08. 07. 2026. u 14:54
PRVI KORAK KA OSNIVANjU POLjOPRIVREDNE ZADRUGE: Udružuju se poljoprivrednici
08. 07. 2026. u 14:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)