GREJANJE DO 22 SATA: Rad "Toplane" u Kikindi diktira minus
ZA razliku od prethodne noći kada je JP “Toplana” zbog niske spoljne temperature stanove grejala i tokom noći, za danas je režim rada drugačiji.
Foto: R. Šegrt
Zbog otopljenja, kotlarnice će večeras raditi do 22 sata, a ako sutra jutro bude izrazito hladno, grejanje će početi ranije, rečeno je “Novostima” u “Toplani”.
Kikinda je jutros bila jedan od najhladnijih gradova u Srbiji, sa -11 stepeni, ali su stanovi oko 3.000 korisnika daljinskog grejanja bili topli, jer je “Toplana” prethodne noći radila neprekidno. Produženje grejnog dana uobičajena je praksa kada su spoljne temperature izrazito niske.
Preporučujemo
PREMINULA MIRJANA TOMAŠEVIĆ: Dirljiv oproštaj kolega iz gradske Biblioteke u Vranju
30. 06. 2026. u 21:35
DALIBOR MARKOVIĆ PALMA POSLE POSETE RUSIJI: Jagodina pobratim sa dva ruska grada
30. 06. 2026. u 14:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)