NADAL POBEDOM POČEO GODINU: Španac bolji od Tima u Adelejdu
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal pobedio je Dominika Tima sa 7:5, 6:4 na egzibicionom turniru u Adelejdu.
Foto: EPA-EFE/KELLY BARNES
Drugi i treći igrač sveta je publici prikazao dobar tenis s obzirom na to da se nedavno završio karantin i da su dugo bili bez pravih traninga. Meč Španca i Austrijanca je trajao jedan sat i 25 minuta igre.
Ranije na terenu se našao i Novak Đoković koji je odigrao samo jedan set protiv Janika Sinera i dobio ga sa 6:3. Prvi segment meča protiv mladog Italijana odigrao je Filip Krajinović.
Razlog zbog kojeg je Đoković odigrao samo set je povreda šake, tačnije žulj koji ima na njoj.
Podsetimo, Nadal, Novak, Tim, ali i drugi teniser se spremaju za Australijan open koji startuje 8. februara.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KARANTIN UČINIO SVOJE: Đoković ima još dve povrede, one na sreću nisu ozbiljnije prirode
29. 01. 2021. u 09:37
ANA IVANOVIĆ PRELAZI U SKIJAŠICE: Bivša teniserka oduševila fanove zimskim izdanjem
28. 01. 2021. u 22:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ROLAN GAROS: Srbi dominiraju, Hamad i Novak rutinski do drugog kola...
DANAS počinje drugi grend slem u sezoni, a mi smo vam napravili tiket od mečeva prvog kola u muškoj konkurenciji.
24. 05. 2026. u 10:00
DONALD TRAMP OVOG VIKENDA SPASIO ZVEZDU I PARTIZAN? Menadžeri u šoku, navijači u delirijumu!
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo. Najpre direktno, a ovog vikenda i posredno.
23. 05. 2026. u 23:59
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)