ĐOKOVIĆ PROGOVORIO O LAURI I NEMILOM DOGAĐAJU: Ne mogu da obećam da mi se to neće ponovo desiti
VREME prolazi, a o incidentu sa četvrtfinalnog meča Ju-Es opena i dalje se priča.
Foto EPA
Više puta ispričana je priča da je Novak Đoković diskvalifikovan sa Ju-Es opena zbog toga što je u afektu poslao lopticu iza terena, a ona je pogodila Lauru Klark.
To je bila glavna tema i u Rimu gde će se Đoković takmičiti u narednom periodu.
"Pravila su jasna. Prihvatio sam odluku i nastavio dalje. Tako je kako je", smireno je zvučao Novak, a potom je dodao:
"Ne mogu da obećam ili garantujem da nikada više neću uraditi nešto slično ovome u životu. Naravno, daću sve od sebe, ali sve je moguće u životu", istakao je Đoković.
Đoković je podsetio da je ranije imao manje "izlive besa", te da je nešto slično moglo i ranije da mu se dogodi.
"Moglo je da se desi i u mnogim drugim mečevima. Prihvatio sam to i nastavio dalje. Proverio sam kako je Laura posle meča i ona je u redu. Nijedno od nas nije imalo mnogo sreće. Razočaran sam jer sam se osećao dobro, bio pun samopouzdanja", ističe Novak.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POJAVIO SE SNIMAK KOJI MENjA SVE: Novak nije pogodio sudiju u vrat, navijači traže da tuži organizatore! (VIDEO)
12. 09. 2020. u 14:28 >> 14:42
ĐOKOVIĆ PONOVO POKAZAO VELIČINU: Novak se oglasio i tražio samo jednu stvar od navijača
08. 09. 2020. u 08:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
Komentari (1)