ČETVORO SRPSKIH MUSKETARA NA ROLAN GAROSU: Evo kada danas igraju Miomir, Olga, Novak i Dušan

Četvoro srpskih tenisera danas izlazi na terene Rolan Garosa u 2. kolu Otvorenog prvenstva Francuske.

ЧЕТВОРО СРПСКИХ МУСКЕТАРА НА РОЛАН ГАРОСУ: Ево када данас играју Миомир, Олга, Новак и Душан

Foto: Goran Čvorović

Prvi će na teren u 11 sati Miomir Kecmanović (57. na ATP listi) protiv Danila Medvedeva (5. ATP). Rus je favorit, ali Kecmanović obećava veliku borbu. Ovaj meč igraće se na stadionu "Sizan Langlan" koji ima krov, pa nema bojazni od odlaganja zbog lošeg vremena.

Svoj meč, koji je juče odložen zbog kiše, trebalo bi da odigra i Olga Danilović (125. VTA) protiv favorizovane Amerikanke Danijel Kolins (10 VTA). Njihov meč je 2. po rasporedu na terenu broj 10, ne pre 12.30 sati, ukoliko vremenski uslovi to budu dozvolili.

Danas igra i Novak Đoković (1. na svetu) protiv Španca Roberta Karbaljesa Baene (62. ATP), na Centralnom stadionu "Filip Šatrije". Meč je treći po redu, počinje ne pre 14 sati, a Novak, baš kao i Kecmanović, ne treba da brine oko toga da li će padati kiša.

Konačno, u istom terminu, kao treći u programu, posle nastavka meča Korde i Kvona (5:4 u 1. setu) i meča Ostapenko i Tausonove, nastupa i Dušan Lajović (61. ATP) protiv Tejlora Frica (12. nosilac). Oni igraju na terenu broj 13 koji nema krov, pa će Dušan, baš kao i Olga, zavisiti od kaprica oblaka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada