NEOČEKIVANI KRAJ ZA SRBINA NA AUSTRALIJAN OPENU! Kecmanović "razbijen" od kvalifikanta!
MIOMIR Kecmanović nije se dugo zadržao u Melburnu. Srbin je u prvom kolu Australijan opena poražen od kvalifikanta Čileanca Nikolasa Jarija 6:3, 6:4, 7:6 (7:3).

FOTO: Tanjug/AP
Čileanac je stigao do dve brejk lopte u drugom gemu, prvu realizovao i tako rešio prvi set. Brejk je lako potvrdio, stigao do 3:0 i onda rutinski priveo set kraju za vođstvo od 1:0.
Slično se razvijao i drugi set, samo što je sada prvi servirao Kecmanović, a 154. igrač sveta mu je odmah oduzeo servis. Ponovo je bio siguran Jari na svoj početni udarac i stigao je do ogromnih 2:0.
U trećem setu meč je prekinut zbog vrućine pri rezultatu 3:3. Nije bilo brejka, a nije ga bilo ni dva sata kasnije kada su se igrači vratili na teren. Ušlo se u taj-brejk u kojem je Jari od početka vodio i došao do maksimalne pobede nad 26. nosiocem.
BONUS VIDEO: PEČAT NAJBOLjEG: Koje rekorde juri Novak Đoković
Preporučujemo

"DELIJE" TUGUJU, NEKI SU I BESNI: Crvena zvezda ostala bez jednog od najboljih fudbalera
16. 01. 2023. u 20:14

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

UMRO ROĐENI BRAT VIKI MILjKOVIĆ: Bolest ga odnela u 47. godini, tragedija u porodici pevačice
NAKON kraće bolesti preminuo je rođeni brat Viki Miljković Vladica Miljković u 47. godini.
28. 03. 2025. u 11:35
Komentari (0)