JOŠ JEDNO OTKAZIVANJE: Sedmostruka Grend slem šampionka ne igra na Australijan openu
Američka teniserka Venus Vilijams povukla se sa prvog ovosezonskog Grend slema u Melburnu.

FOTO: AP/Tanjug
Venus Vilijams je dobila specijalnu pozivnicu organizatora za učešće na Grend slem turniru u Melburnu i to je trebalo da bude njen 22. Australijan open u karijeri, međutim do nastupa američke teniserke neće doći.
Venus se povredila na turniru u Ouklandu, a još uvek se ne zna koja je tačno povreda u pitanju.
Podsetimo Australijan Open počinje 16. januara, a prošle godine titulu je osvojila Ešli Barti koja se ubrzo nakon toga i penzionisala.
BONUS VIDEO:

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 12:47

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (0)