ŠAMPION NEĆE NA AUSTRALIJAN OPEN: Francuz ne želi da se vakciniše
PRAVILA za učešće na Australijan openu su jasna. Ko se vakciniše može da igra na prvom grend slemu.
Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Kako stvari stoje u Melburnu nećemo videti Francuza Pjer-Igo Erbera koji ne želi da se vakciniše, pa samim tim ne može ni da nastupi u Australiji.
On je trenutno 110. na ATP listi, a najbolji rezultat na ovom turniru mu je treće kolo do koga je stizao u dva navrata 2016 i 2019. godine.
Ipak, mnogo je poznati po igranju dubla gde je zajedno sa zemljakom Nikolom Mauom slavio 2019. Oni su ujedno uspeli da osvoje sva četiri grend slema, a nedavno su slavili i na Završnom mastersu u Torino.
Erber trenutno zauzima osmo mesto u konkurenciji parova.
BONUS VIDEO: NOLE U TRANSU: Ovako slavi pobedu Orlova
Preporučujemo
AU, KOGA JE SVE ZVEZDA PRESKOČILA: Evo ko su potencijalni rivali crveno-belima
09. 12. 2021. u 23:24
PARTIZANOV PAS HIT U EVROPI: Oglasio se i legendarni Englez, urnebesnim komentarom
10. 12. 2021. u 14:51
DžEJMS SE PONOVO SVAĐAO: Amerikanac drugi put u sukobu sa Mitrovićem (VIDEO)
11. 12. 2021. u 08:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)