Devet medalja za kik boksere iz Niša na Prvenstvu Srbije

Kik bokseri „Niša“ osvojili su četiri zlatne medalje, isti broj srebrnih i jednu bronzanu na Prvenstvu Srbije u Subotici, u konkurenciji 326 takmičara iz 43 kluba.

Девет медаља за кик боксере из Ниша на Првенству Србије

S. R.

Zlatne medalje pripale su Ivanu Krivačeviću, Gordani Marjanović, Ognjenu Stankoviću i Nadi Krivačević. Srebrne su osvojili: Nikolina Stevanović, Lazar Pantić, Vladana Radonjić i Olivera Kostić. Bronzanim odličjem okitio se Pavle Đorđević, dok je bez medalje ostala Kata Lazić.

Jedanaestogodišnji Ognjen najmlađi je među pobednicima. Ovim sportom počeo je da se bavi pre dve godine, a dosada je neporažen na državnim takmičenjima. Njegova majka Jovana kaže da se želja za sportom javila zbog velike želje da jednog dana upiše Vojnu akademiju. 
-U početku je to bilo rekreativno dok Srđan Radulovic-sekektor reprezentacije Srbije, njegov trener nije prepoznao talenat. Inače je levoruk i zbog toga je dosta upečatljiv. Njegova upornost, istrajnost i striktni treninzi ga dovode do uspeha- kaže njegova majka Jovana Stanković. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Delta Real Estate lider zelene gradnje u Srbiji