CRNOGORCI I HRVATI ODREDILI TIMOVE ZA TOKIO: Naš selektor će večeras posle duela sa Špancima saopštiti 13 vaterpolista
SELEKTORI Crne Gore i Hrvatske, Vlado Gojković i Ivica Tucak otkrile su karte za Olimpijske igre u Tokiju. Naši najveći rivali u grupi B saopštili su 13 igrača koji će igrati na najprestižnijem takmičenju. Kormilar Srbije Dejan Savić će posle večerašnjeg duela sa Španijom reći koje će vaterpoliste povesti u japansku prestonicu.
Crnogorci nisu mogli da računaju na povređene Dejana Lazovića i Đura Radovića tako da će na olimpijskom turniru igrati: Slaven Kandić, Draško Brguljan, Miroslav Perković, Marko Petković, Uroš Ćućković, Vlado Popadić, Stefan Vidović, Aleksa Ukropina, Aleksandar Ivović, Vladan Spaić, Dušan Matković, Dušan Banićević i Petar Tešanović.
Poznati su i hrvatski aduti: Marko Bijač, Ivan Marcelić, Luka Lončar, Josip Vrlić, Andro Bušlje, Marko Macan, Paulo Obradović, Lovre Miloš, Maro Joković, Ćavi Garsija, Ante Vukičević, Luka Bukić i Loren Fatović.
Naši će uoči starta na olimpijskom turniru da sparinguju sa Crnogoricima.
Osim Srba, Crnogoraca i Hrvata, u grupi su još Španija, Australija i Kazahstan. Četiri ekipe izboriće četvrtfinale.
OD REZERVISTE DO MILjENIKA NAVIJAČA: Strahinja Pavlović predvodi odbranu Milana u 242. izdanju "Derbi dela Madonine"
SJAJNI srpski reprezentativac je konačno zaradio poverenje Serža Konseisaa, a novu priliku da pokaže svoj kvalitet imaće u čuvenom "Derbi Dela Madonini" kada Milan od 18 časova na "San Siru" bude ugostio Inter.
02. 02. 2025. u 07:20
SVET JE ŠOKIRAN: Da li je Nikola Jokić doživeo "užasnu stvar" senzacionalnim transferom Luke Dončića i šta on, zapravo, znači za Srbina?
Nikola Jokić je i dalje jedna od najinteresantnijih NBA tema, ne samo zbog igara dostojnih nove, četvrte MVP titule, već i zbog onoga što se "oko njega" dešava. A događaj dana u najjačoj ligi na svetu je "trejd" Luke Dončića iz Dalasa.
02. 02. 2025. u 15:40
DONOSI NESREĆU UKUĆANIMA: Veruje se da jedna stvar nikako ne sme da se stavi u kovčeg pokojnika
VRLO često se ljudi iznenade kada vide običaje u pojedinim delovima naše zemlje vezano za sahrane, a prenosili su se sa kolena na koleno i sve do danas opstali.
02. 02. 2025. u 08:45
Komentari (0)