ŠEK OŠTAR PREMA GOBERU: Ima prosek od 11 poena i dobio je ugovor od 200 miliona, to treba da bude inspiracija za decu
LEGENDARNI NBA košarkaš Šakil O'Nil poznat je kao neko koji sve otvoreno komentariše. Sada se dotakao Rudija Gobera i njegovog ugovora sa Jutom.
Foto: Tanjug/AP Photo/Ashley Landis, Pool
Francuski centar je sa Džezima ove sezone potpisao novi četvorogodišnji vredan 200.000.000 dolara i to je ostavilo u šoku legendu LA Lejkersa.
Gober je tako postao najplaćeniji centar u istoriji NBA lige, iako ima prosek od "samo" 11,8 postignutih poena po utakmici za osam godina u Juti.
Ovaj 216 centimetara visoki košakraš je sjajan defanzivac, ali je u napadu prilično limitiran.
- Ne želim bilo koga da mrzim, ali ovo bi trebalo da bude inspiracija za sve klince. Imate prosek od 11 poena u NBA i dobijete ugovor od 200 miliona - izjavio je Šek u podkastu pod nazivom "All Things Covered".
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)